Ambasadorky

Naine.cz

Představujeme vám ambasadorky Naine ❤️

Sledujte naše ambasadorky na instagramu, dozvíte se aktuální informace o novinkách a slevách na našem e-shopu!

 

ANETA CHOVANOVÁ
alias Andula je hvězdou Instagramu převážně díky jejímu bezprostřednímu humoru, kterým baví přes 200 tisíc sledujících.

 

NELA SLOVÁKOVÁ
Brněnská úspěšná podnikatelka, influencerka a vítězka reality show Hotel Paradise. Na svém Instagramu sdílí převážně módní tipy, její každodenní život, ale například i zážitky z cest. 

 

KRISTÝNA TŘEŠNIČKOVÁ
Fashion a beauty youtuberka/influencerka. Na instagramu ji sleduje více než 400 tisíc lidí. Pro své sledující je inspirací hlavně v oblasti módy a líčení. 

 

SIMONA MLČOCHOVÁ
Úspěšná influencerka a podnikatelka. Simča je vzorem mnoha žen, převážně v oblasti zdravého životního stylu a domácího cvičení. 

 

NATÁLIA MYKYTENKO
Influencerka, fotomodelka a účastnice reality show Svatba na první pohled. Svým sledujícím předává pozitivní energii, zajímá se o duchovno, meditaci a ráda pak svoje zkušenosti sdílí dál. 

 

IVA SARAUEROVÁ
Jedna z TOP 4 soutěžících pořadu MasterChef Česko. Výborná cukrářka, influencerka, milovnice fitness. Její fanoušci milují její pozitivní přístup k životu, cílevědomost a hlavně přirozenost. 

 

 

ANDREA KALOUSOVÁ
Modelka a česká Miss World 2015. Influencerka, která ráda cestuje a své zážitky sdílí na svém Instagramu. Kromě toho sdílí život ze světa modelingu a ráda inspiruje své sledující novými módními kousky. 

 

 

VERONICA BIASIOL

Ahoj, jmenuje se Veronica! Mimo vsechny mé ostatní aktivity se ve volném času nejvíce věnuji sportům a i při nich se rada cítím stylově a krásně. Přesto však pohodlně. Proto jsem si také oblíbila značky GYMGLAMOUR a BetterBodies, které jsou pro mě snoubením všeho, co by mělo správné dámské oblečení na cvičení mít.

 

RADKA BARTŮŇKOVÁ

Jmenuji se Radka a je mi 30 let. Živím se jako osobní trenérka a specializuji se i na stravovací plány. Mým největším koníčkem je hlavně fitness, a proto z Naine objednávám převážně věci na cvičení. Se značkou Naine spolupracuji už velice dlouho, tuším, že už minimálně 3 roky a spolupráce si velice vážím :)

Za mě nejvíc TOP značku musím vyzdvihnout Gym Glamour a jejich kolekce bezešvých legín a crop topu :). 


 

 

ANDREA PŠENIČKOVÁ

Ahoj. Ráda bych se vám stručně představila. Jmenuji se Andrea Pšeničková a jsem ročník 91. Mezi mé záliby patří hlavně sport, móda a neustálé sebevzdělávání! Miluji stanovovat si cíle a cestu k jejím splnění. Proto je pro mě cvičení a běh jedna z věci, která mi vždy pomáhá při přemýšlení a vyčištění hlavy.

A pro pohodlný tréninky a běh je potřeba kvalitní oblečení. Proto jsem hrdá, že zrovna já mohu být jednou z ambasadorek pro NAINE.CZ a zkoušet pro vás novinky mezi prvními!

Mezi mé oblíbené značky patří CALVIN KLEIN, GYM GLAMOUR a novinka BETTER BODIES! A kdybych měla vybrat dva top produkty? Tak je to nemožné. Protože jich je mnohem víc.

 

ESTER PROKOPOVÁ

Jmenuji se Ester a fitness a zdravému životnímu stylu jsem propadla asi před 6 lety. Miluji posilovnu a cvičení natolik, že jsem se rozhodla jít touto cestou i pracovně a již několik měsíců se věnuji osobním treninkům, sestavování jídelníčků a tréninkových plánů.
Naine znám již delší dobu a vždy jsem si říkala, že by bylo úplně boží s nimi někdy navázat spolupráci, protože většinu času stejně travím ve sportovním a ty jejich kompletky do fitka jsou prostě neodolatelné! No a tohle moje přání se mi splnilo a já jsem teď šťastná jak malé dítě, že mi každý měsíc přijde balíček s nádherným novým oblečením, ve kterém se cvičí samo a je tak pohodlné a krásné, ze bych ho nejradši nosila všude. Klientky ve fitku mi ho vždy tak závidí, že si ho nakonec objednají taky. :see_no_evil::grin: Jsem hrdá na to, že můžu být součástí Naine a děkuji za to, že nemyslíte jen na prodej, ale i na pomoc lidem postiženým současnou krizí. ????:heart:A že nám všem děláte radost těmi nádhernými hadříky, ve kterých je kočka opravdu každá.