Kariéra

Naine.cz

V současné době hledáme nové kolegy a kolegyně na tyto pozice:
(aktualizace: 10.08.2021)

Fakturant(ka) / Účetní junior

Do našeho týmu uvítáme novou tvář, která má alespoň základní zkušenosti s prací fakturanta.

Jsi zodpovědná, učenlivá a pečlivá osoba, které není tato práce cizí?
Láká tě možnost naučit se spoustu nových věcí a profesně se rozvíjet?
Chceš se stát součástí mladého kolektivu pozitivně naladěných lidí?

Pokud ano, čti dál:)

Co u nás budeš dělat?

- Vystavování faktur
- Úpravy faktur
- Vrácení zboží
- Komunikace s velkoobchodem
- Párování plateb
- Evidence docházky
- Komunikace se skladem

Co od tebe očekáváme:

- předchozí zkušenost s prací v účetním systému - Pohoda velkou výhodou, ne podmínkou
- logické myšlení
- pečlivost
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- příjemná, přátelská povaha

Benefity:
- zaměstnanecké slevy na celý náš sortiment
- produkty zdarma
- firemní akce
- možnost kariérního růstu
- příjemné prostředí
- práce v mladém kolektivu

Místo výkonu práce: Brno - Řečkovice. Nové kanceláře a sklady v průmyslovém areálu, 2 minuty chůze od zastávky autobusu a vlaku.

Pracovní doba: 6:30 až 8:00  - 15:00 až 16:30

Nástup možný od 1.9.2021

Životopisy s fotkou a krátkým představením zasílejte na [email protected]

Zástupce vedoucího skladu

Hledáme člověka, který bude fungovat jako pravá ruka naší vedoucí skladu Míši. Čeká tě práce ve skladovém systému, ale i fyzická výpomoc ve skladu.

Přesto, že se nejedná o pozici skladníka, je nutno počítat s výpomocí ve skladu (obzvláště při dodávkách zboží), proto je potřeba dobrá fyzická zdatnost.

Mezi náplně práce patří:

  • základní operace v systému POHODA
  • vyhledávání a pípání objednávek
  • tisk dopravních protokolů
  • příjem vratek od dopravců a jejich kontrola
  • kontrola opravných daňových dokladů
  • doplňování skladových zásob
  • pravidelné inventury skladu
  • kontrola příjemek
  • kontrola expirace zboží
  • v případě nepřítomnosti vedoucího skladu jeho zástup - zodpovědnost za chod skladu, za organizaci a rozdělení práce mezi skladníky

Předchozí zkušenost s prací ve skladu nebo vedením lidí je výhodou, není podmínkou. Vše vás naučíme - stačí selský rozum a logické myšlení.

Požadujeme však zodpovědný přístup k práci, čistý trestní rejstřík, dochvilnost a spolehlivost.

Benefity:

Tato pozice se nabízí na HPP. Nástup možný od 1.9.2021.

Práce v Brně - 2 minuty chůze od nádraží v Řečkovicích.

Životopisy s fotkou zasílejte na [email protected]

Skladník/skladnice

Aktuálně do týmu hledáme šikovného a fyzicky zdatného člověka na pozici skladník.

  • práce ve skladu - nutná fyzická zdatnost
  • ​​balení, příjem a výdej zboží
  • ​předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou - vše vás naučíme
  • ​přátelský kolektiv, pohodová atmosféra

Nabízíme práci na DPP za 130 Kč/h. V případě spokojenosti obou stran možnost práce na HPP a navýšení mzdy.

Švadleny

Do našeho týmu hledáme šikovné švadleny.

Náplň práce:

  • střih a šití sportovního oblečení (legíny, topy atd.) ​
  • balení a kompletace výrobků

Požadujeme:

  • zkušenosti se šitím na stroji podmínkou! (min. 2 roky)
  • samostatnost a pečlivost
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • zaměstnanecké slevy na celý náš sortiment
  • produkty zdarma
  • firemní akce
  • příjemné prostředí
  • možnost kariérního růstu
  • práce v mladém kolektivu
  • možnost podílet se na rozvoji české značky
  • práce v jednosměnném provozu
  • flexibilní začátek pracovní doby (začátek 6:00-8:00, konec 14:30-16:30)
  • práce na HPP nebo dohodu
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Brno - Řečkovice. Nové kanceláře a sklady v průmyslovém areálu, 2 minuty chůze od zastávky vlaku a autobusu.