Kariéra

Naine.cz

Bydlíš v Brně, jsi šikovná kreativní duše, miluješ módu a myslíš si, že by jsi nám dokázala pomoci? Tak se nám ozvi a třeba ti nějakou pozici vymyslíme :-).

Svůj životopis nám můžeš zaslat na e-mail: [email protected]

Asistentka (HPP):

Do našeho mladého kolektivu v nových kancelářích hledáme asistentku/sekretářku, ketrá by nám pomáhala s jednoduchými úkony. Jedná se o velmi nenáročnou práci.

Náplní práce:

- drobná administrativa
- uvádění návštěv
- asistování fotografce u focení
- zapisování důležitých bodů u jednání jednatele
- občasná komunikace se zákazníkem
- objednávání kancelářských potřeb
- zahraniční cesty s jednatelem

Co požadujeme:

- příjemné a reprezentativní vystupování
- dobrá znalost českého jazyka
- schopnost pracovat v týmu

Benefity:

- zaměstnanecké slevy na celý náš sortiment
- produkty zdarma
- firemní akce
- možnost kariérního růstu
- příjemné prostředí
- práce v mladém kolektivu

Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce: Brno - Řečkovice. Nové kanceláře a sklady v průmyslovém areálu. 50 metrů od zastávky vlaku.

Pracovní doba: 7:00 - 15:30

MZDA: 17.000 až 30.000 Kč

Životopis s fotkou nám pošlete na [email protected]

Fakturant/ka junior (HPP):

Do našeho týmu uvítáme novou tvář, která má alespoň základní zkušenosti s prácí fakturanta.

Jsi zodpovědná, učenlivá a pečlivá osoba, které není tato práce cizí?
Láká tě možnost naučit se spoustu nových věcí a profesně se rozvíjet?
Chceš se stát součástí mladého kolektivu pozitivně naladěných lidí? Pokud ano, čti dál.

Náplň práce:

- vystavování a úprava faktur
- vrácení zboží
- komunikace s velkoobchodem
- párování plateb
- evidence docházky
- komunikace se skladem

- alespoň rok zkušeností v tomto oboru
- orientace v účetním systému POHODA
- pečlivost
- schopnost pracovat v týmu i samostatně
- příjemné a reprezentativní vystupování

Benefity:

- zaměstnanecké slevy na celý náš sortiment
- práce v mladém kolektivu

Místo výkonu práce: Brno - Řečkovice. Nové kanceláře a sklady v průmyslovém areálu. 50 metrů od zastávky vlaku.

Pracovní doba: 6:30 - 15:00.

MZDA: 25 000 - 35 000 Kč.

Životopisy s fotkou nám zašlete na [email protected]

Těšíme se na vás!