Vrácení do 30 dnů

Naine.cz
Bojíte se, že Vám oblečení nesedne? 


To u nás nemusíte! Ne každému naše zboží padne nebo se líbí, proto Vám dáme na vyzkoušení 30 dní.

Pokud se v této lhůtě rozhodnete zboží vrátit, zde je nejjednodušší postup: 

1. Vyplnit formulář pro vrácení (pokud nemáte možnost tisku, stačí nám údaje z formuláře vypsat ručně na papír). Nezapomeňte na číslo bankovního účtu, ať víme, kam vám peníze máme vrátit.
2. Pečlivě zabalit balíček a přiložit fakturu (účtenku)
3. Odnést balíček na nejbližší pobočku Zásilkovny
4. Zaměstnanci pobočky nadiktujte jedinečné číslo: 93863564 a on už bude přesně vědět, kam má balíček odeslat. Nezapomeňte prosím, že zboží musí zůstat nepoužité, včetně visaček.


Cena vrácení zboží přes Zásilkovnu je 69 Kč.

Zboží můžete samozřejmě vrátit i vámi zvoleným dopravcem (ne však na dobírku!) - stačí ho odeslat na adresu:
Czech Soul, Karásek 2262/1i, 62100 Brno

Upozornění: V případě zboží intimního charakteru, zejména spodních dílů spodního prádla (kalhotky, trenýrky, spodní díl plavek) lze z hygienických důvodu vrátit pouze viditelně nerozbalené zboží. U rozbaleného zboží nemůžeme již zaručit zdravotní a hygienickou nezávadnost, a tudíž nebude takovéto zboží přijato k vrácení. Toto opatření je v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady 2011/83/EU a chceme takto chránit všechny naše zákazníky.

 
Přejete si zboží vyměnit?

 

Zboží vyměnit bohužel nemůžeme. Avšak pokud jste netrefili barvu a nebo velikost, nic se neděje. Stačí nám jen zboží zaslat zpět a vytvořit novou objednávku. Peníze se pokusíme odeslat co nejdříve, nejpozději však do 14-ti dní od obdržení zásilky. 


POZOR - Mějte, prosím na pěměti, že kousky, které vracíte musí být nenošené, nepoškozené a s vyplněným formulářem. Jinak už totiž nemůže udělat radost nikomu dalšímu, a abychom jej uvedli do původního stavu, musíme strhnout určitou částku z vracené částky. 

Více informací o vrácení se dozvíte zde.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky 720 020 074 nebo e-mailem [email protected]