Doprava zdarma

Naine.cz

POŠTOVNÉ ZDARMA - Pokud hodnota zboží překročí hodnotu 3000 Kč, jako poděkování Vám jej v rámci České republiky zašleme zcela ZDARMA.

 

Kurýr PPL

 

Při využití dopravy kurýrní službou PPL Vám bude zásilka dodána v následující pracovní den po předání balíčku přepravci. Expedici Vám vždy potvrdíme e-mailem včetně čísla zásilky a odkazu na sledovací systém služby PPL, ve kterém můžete kontrolovat cestu zásilky k Vám.

Jak probíhá doručení balíčku prostřednictvím PPL?

Kurýr zásilku přiveze na dodací adresu v pracovní den mezi 8. a 18. hodinou. Pokud Vás nezastihne, bude zásilka předána k osobnímu vyzvednutí na PPL ParcelShop. Rádi bychom upozornili, že přesnou hodinu doručení nejsme schopni zajistit ani sdělit.

Průběh doručení zásilky můžete sledovat na internetových stránkách přepravní služby PPL: sledování zásilky.

 

Česká Pošta – Balík do Ruky

 

Doba doručení zásilky do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíčku. Jakmile jej odešleme, dojde Vám informační e-mail s číslem zásilky a sledováním online. Před doručováním Vám řidič zavolá nebo pošle SMS, aby upřesnil čas doručení.

Pokud Vás doma nezastihne, hodí Vám do schránky oznámení a zásilku si můžete vyzvednout na nejbližší poště.
Standardní ukládací doba je 10 kalendářních dnů.

 

Česká Pošta – Balík na poštu

 

Doba doručení zásilky do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíčku. Jakmile jej odešleme, dojde Vám informační e-mail s číslem zásilky a sledováním online.

Po uložení zásilky na Vámi uvedené pošte dostanete informační SMS a e-mail s výzvou k vyzvednutí.

 

Zásilkovna

 

Zásilku běžně doručují do druhého dne na více než 3 567 výdejních míst. Jakmile fyzicky předáme balíček dopravci, obdržíte na e-mail její trasovací
číslo, cestu tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte ukazovat občanku, stačí znát heslo.

Doručené zboží si můžete přímo na výdejním místě rozbalit a případně vrátit zpátky, pokud se vám z nějakého důvodu nebude zamlouvat.

 

Osobní odběr v ČR 

 

Kamennou pobočku, kde byste si zboží mohli vyzkoušet nebo vyzvednout bohužel nemáme. 
Od července 2021 máte však možnost si vybrané produkty značky GOLDBEE objednat a vyzkoušet na jakékoliv pobočce SPORTISIMO. Některé odporové gumy BeBooty pak naleznete přímo na vybraných pobočkách. Více na www.sportisimo.cz