Doprava zdarma

Naine.cz

POŠTOVNÉ ZDARMA - Pokud hodnota zboží překročí hodnotu 1500 Kč, jako poděkování Vám jej v rámci České republiky zašleme zcela ZDARMA.

 

Osobní odběr v ČR (zdarma)

 

Objednané zboží si můžete vyzvednout na našem obchodě & výdejním místě

POZOR - Z nařízení vyhlášení výjimečného stavu vládou ČR bude naše kamenná pobočka od 13. března 2020 do odvolání uzavřena.

Děkujeme za pochopení

Jakmile Vámi objednané zboží připravíme k vyzvednutí, pošleme Vám informační zprávu. Veškeré objednávky odeslané nejpozději v 13:00 budou k vyzvednutí na výdejním místě ještě tentýž den (okolo 17 hodiny).

Kontakty a otevírací dobu výdejního místa naleznete zde.

 

Kurýr PPL

 

Doba doručení zásilky do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíčku. Jakmile balíček odešleme, dojde Vám informační e-mail s číslem balíčku a sledováním online. V den doručení Vám řidič zavolá nebo pošle SMS, aby upřesnil čas doručení.

U PPL lze sledovat zásilku na portálu nebo přímo proklikem v e-mailu.

Platbu je možné uskutečnit v hotovosti i kartou.

 

Česká Pošta – Balík do Ruky

 

Doba doručení zásilky do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíčku. Jakmile jej odešleme, dojde Vám informační e-mail s číslem zásilky a sledováním online. Před doručováním Vám řidič zavolá nebo pošle SMS, aby upřesnil čas doručení.

Pokud Vás doma nezastihne, hodí Vám do schránky oznámení a zásilku si můžete vyzvednout na nejbližší poště.
Standardní ukládací doba je 10 kalendářních dnů.

 

Česká Pošta – Balík na poštu

 

Doba doručení zásilky do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíčku. Jakmile jej odešleme, dojde Vám informační e-mail s číslem zásilky a sledováním online.

Po uložení zásilky na Vámi uvedené pošte dostanete informační SMS a e-mail s výzvou k vyzvednutí.

 

Zásilkovna

 

Zásilku běžně doručují do druhého dne na více než 3 567 výdejních míst. Jakmile fyzicky předáme balíček dopravci, obdržíte na e-mail její trasovací
číslo, cestu tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte ukazovat občanku, stačí znát heslo.

Doručené zboží si můžete přímo na výdejním místě rozbalit a případně vrátit zpátky, pokud se vám z nějakého důvodu nebude zamlouvat.