Kdo jsme?

Naine.cz

NAINE - O NÁS

Kdybychom měli zahájení naší cesty shrnout do jednoho slova, nejspíš by to byla “změna”. Chtěli jsme distribuovat oblečení různých značek, které se na českém trhu nevyskytovalo vůbec nebo jen velice málo. A jelikož jsou pro nás ženy na prvním místě, rozhodli jsme se zaměřit na ženský sortiment a dělat ženy šťastnější, krásnější a sebevědomější.

V průběhu naší cesty se mnohé změnilo a vyvíjelo. Jako první jsme navázali partnerství s italskou značku Freddy a hrdě ji přivedli na český trh. Stali jsme se tak jejími hlavními distributory.

A tehdy se vše rozjelo. Řekli jsme si, že bychom chtěli dopřát zákazníkům více produktů od jiných značek, kterých bylo na českém trhu nedostatek. Rozhodli jsme se oslovit značky jako jsou Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Labella Mafia a mnohé další. Naše práce a myšlenka se jim velice líbila a domluvili jsme se na distribuci jejich produktů. A Naine bylo na světě!

Nyní se zaměřujeme především na sportovní módu. Vážíme si a velmi se těšíme ze spolupráce s oblíbenými značkami jako jsou Gym Glamour, Better Bodies nebo Boost Jeans.

V neposlední řadě exkluzivně nabízíme českou značku GoldBee. Ta nabízí  především sportovně-módní oblečení pro ženy, ale také cvičební pomůcky jako odporové gumy BeBooty. Můžete se těšit na kvalitní produkty vyráběné udržitelnými způsoby u nás v ČR a v Itálii.