Kdo jsme?

Naine.cz

NAINE - O NÁS

Naše společnost byla založena v roce 2016. Kdybychom měli zahájení naší cesty shrnout do jednoho slova, nejspíš by to byla “změna”. Chtěli jsme distribuovat oblečení různých značek, které se na českém trhu nevyskytovalo vůbec nebo jen velice málo. A jelikož jsou pro nás ženy na prvním místě, rozhodli jsme se zaměřit na ženský sortiment a dělat ženy šťastnější, krásnější a sebevědomější.

V průběhu naší cesty se mnohé změnilo a vyvíjelo. Jako první jsme navázali partnerství s italskou značku Freddy a hrdě ji přivedli na český trh. Stali jsme se tak jejími hlavními distributory pod doménou www.pushupjeans.cz.

A tehdy se vše rozjelo. Řekli jsme si, že bychom chtěli dopřát zákazníkům více produktů od jiných značek, kterých bylo na českém trhu nedostatek. Rozhodli jsme se oslovit značky jako jsou Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Victoria Secret’s a mnohé další. Naše práce a myšlenka se jim velice líbila a domluvili jsme se na distribuci jejich produktů. A brand Naine byla na světě!

Nyní se zaměřujeme především na sportovní sortiment. Vážíme si a velmi se těšíme ze spolupráce s oblíbenými značkami jako jsou Gym Glamour, BetterBodies nebo Nebbia.

Rádi objevujeme nový sortiment a navazujeme přátelství s dalšími úspěšnými brandy po celém světě.

A u toho nekončíme! Po měsících dlouhých příprav jsme vám v roce 2019 představili novou značku GoldBee. Můžete se těšit na zase o něco inovativnější a kvalitní produkty za ceny nováčka na trhu. GoldBee je stvořená pro všechny a my chceme, aby největší módní hity a novinky byli finančně dostupné každé z vás. Be Gold. GoldBee.