Kariéra

Naine.cz

V současné době hledáme nové kolegy a kolegyně na tyto pozice:
(aktualizace: 1.12.2022)

Švadleny a Šičky

Do našeho týmu hledáme šikovné švadleny, nebo šičky.

Náplň práce:

  • střih a šití sportovního oblečení (legíny, topy atd.) ​
  • balení a kompletace výrobků

Požadujeme:

  • zkušenosti se šitím na stroji podmínkou! (min. 2 roky)
  • samostatnost a pečlivost
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • zaměstnanecké slevy na celý náš sortiment
  • produkty zdarma
  • firemní akce
  • příjemné prostředí
  • možnost kariérního růstu
  • práce v mladém kolektivu
  • možnost podílet se na rozvoji české značky
  • práce v jednosměnném provozu
  • flexibilní začátek pracovní doby (začátek 6:00-8:00, konec 14:30-16:30)
  • práce na HPP nebo dohodu
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Brno - Řečkovice. Nové kanceláře a sklady v průmyslovém areálu, 2 minuty chůze od zastávky vlaku a autobusu.

Mzda: 21 000 - 30 000 Kč

Životopisy s fotkou zasílejte na [email protected]